Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Latvijas hokejisti uzvarēs pārliecinoši

Rīga, 16:20 @ 19.05.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Latvija – Slovēnija 3:2

Jauna diena un jauna spēle. Latvijas valstsvienība pasaules čempionātu hokejā turpinās, pulksten 16:20 spēkojoties pret Slovēniju, kas turnīru sākusi ar četriem zaudējumiem pēc kārtas un nulle punktiem turnīra tabulā. Ja Latvija tēmē ceturtdaļfināla virzienā, pieņemams iznākums būs tikai trīs punktu izcīnīšana.

Slovēnija ir komanda ar pieredzējušu un labi saspēlējušos kodolu. Līderiem karjeras gājums ir nopietns – spēcīgākās Eiropas līgas. Galvenais klupšanas akmens ir sastāva dziļums. Pareizāk pat būtu teikt – sastāva seklums.

Vakar Slovēnija pēc pirmās trešdaļas bija vadībā ar 2:0 cīņā pret Čehiju. Vadības grožus izdevās noturēt līdz pat trešajam periodam, bet sekoja sešas ielaistas ripas pēc kārtas. Ciets rieksts, taču Latvijas skatu punkts saka – aizvadot otro spēli divās dienās, slovēņi būs piekusuši.

Prognozēju Latvijas valstsvienības trīs punktus, uzvarot ar vismaz divu vārtu pārsvaru.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Handikaps (pamatlaiks): Latvija (-1.5)
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.68
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23