Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Latvijas aizsargiem būs ļoti grūti

Tampere, 12:20 @ 24.05.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas izlase pasaules čempionāta sešos mačos uzvaras un zaudējumus dalījusi uz pusēm, bet šodien klāt Tamperes apakšgrupas pēdējā cīņa – pulksten 12:20 pretī stāsies Zviedrija, kas laukumā dosies ar domu par pirmo vietu.

Zviedrija ir neapstrīdama favorīte, turklāt saņēmusi jaudīgu papildinājumu no okeāna otra krasta – pievienojies Toronto “Maple Leafs” uzbrucējs Viljams Nīlanders, kurš NHL sezonā 81 spēlē iekrāja 80 punktus. Pievienojies valstsvienībai, viņš pirmajā spēlē – 7:1 uzvarā pret Norvēģiju – izcēlās ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Spēle pret Zviedriju būs smaga, it īpaši aizsargiem, kurus sagaida organizēts un agresīvs presings. Turklāt Latvijas izlases aizsargi nav radījuši pārliecību, ka prastu operēt tik sarežģītos apstākļos. Daudz laika nāksies pavadīt bez ripas, kas izredzes noteikti neuzlabo.

Prognozēju, ka Zviedrijas izlase izcīnīs uzvaru ar vismaz trīs vārtu pārsvaru, kā viņiem tas izdevās gan pieminētajā spēlē pret norvēģiem, gan arī pret britiem (6:0).

Prognoze neprecīza: Zviedrijas uzvara 1:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Zviedrijas handikaps -2,5
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.80
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23