Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Latvijai pārbaudes mačs pret Vāciju

Diseldorfa, 21:45 @ 07.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Kamēr Vācija ir uzbrukuma futbola piekritēja, Latvija ir ātru uzbrukumu cienītāja, kas varētu solīt pietiekami daudz vārtu gūšanas situāciju un brīvu zonu laukuma vidusdaļā, tomēr krietni atšķirīgā meistarības līmeņa dēļ Diseldorfā gan Latvija visdrīzāk kā absolūti galveno prioritāti izvirzīs drošu aizsardzību savā laukuma trešdaļā.

Pirms diviem gadiem vācieši Maincā mūsu dienvidu kaimiņus igauņus samala miltos ar rezultātu 8:0, taču jāuzsver, ka tas bija kvalifikācijas spēlē – šovakar vācieši nez vai būs pārāk motivēti uz priekšu skriet visas 90 minūtes, jo gan prātā jāpatur astoņas dienas vēlāk gaidāmā finālturnīra pirmā kārta pret pasaules čempioni Franciju, gan rotācijas dēļ līderiem visas 90 (vai pat 60) minūtes varētu arī neuzticēt.

Vācijas izlase gatavošanos finālturnīram sāka ar vadības izlaišanu neitrālā laukumā Austrijā pret Dāniju (1:1), bet šovakar tās rindās varētu būt gaidāms būtisks papildinājums Čempionu līgas finālistu Kaja Hāverca, Tīmo Vernera, Antonio Rīdigera un Ilkaja Gindoana personās. Jautājums gan atkal, cik daudz minūtēm viņi būs gatavi, ņemot vērā gan Čempionu līgas finālspēli 29. maijā un mazu atelpu pēc tās, gan arī gaidāmo kauju pret Franciju.

Tikmēr Latvija būs tālu no optimālā sastāva, iztiekot bez uzbrūkošās grupas līderiem Jāņa Ikaunieka un Vladislava Gutkovska, zem lielas jautājuma zīmes arī Vladimira Kameša spēlēšana, bet pret lietuviešiem jau pirmajā puslaikā nomainīt nācās Alvi Jaunzemu. Nebūs arī pamatvārtsarga Pāvela Šteinbora un vadošā balsta pussarga Kristera Tobera, taču labā ziņa ir tā, ka Šteinboram ir pienācīgs aizstājējs Roberts Ozols un ka aizsardzības līnija gan ir iespējami labākajā sastāvā.

Prognoze neprecīza: Vācijas uzvara 7:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: mazāk par 4,5 vārtiem
KategorijaFutbols
Koeficients1.94
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes9
Precīzas3
Zaudētas6
Atgrieztas0
Peļņa:-3,03
Prognozes302
Precīzas140
Zaudētas158
Atgrieztas4
Peļņa:-10,91