SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Saņemt

Prognoze: Latvijai jāuzvar Gibraltārs

Rīga, 21:45 @ 01.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas futbolam pret pundurvalstiņām nu jau ilgāku laiku klājas ļoti bēdīgi, turklāt Gibraltāra futbols tieši šobrīd ir uz viļņa – “Lincoln Red Imps”, lai arī ar lērumu leģionāru laukumā, nupat izsita Latvijas čempioni “Riga” un vēsturisku pirmo reizi sasniedza Eirokausu grupu turnīru, bet Gibraltāra izlase iepriekšējā rudenī uzvarēja Nāciju līgas D līgas apakšgrupā un pakāpās uz C līgu. Proti, pašlaik Gibraltāra izlase Nāciju līgā ir augstākā pakāpienā par mums.

Gibraltāra valstsvienību nevajag nenovērtēt, bet, vienlaikus, nevajag arī pārvērtēt. Nāciju līgā Gibraltārs bija vājākā apakšgrupā un tika pie bilances 2-2-0, viesos neuzvarot Eiropas vājāko izlasi Sanmarīno (0:0) un nevienā no četrām spēlēm negūstot vairāk par vieniem vārtiem. Pasaules kausa atlasi Gibraltārs sācis ar sagrāvēm pret Norvēģiju (0:3), Melnkalni (1:4) un Nīderlandi (0:7) – tiesa, visos mačos salūstot tikai pirmā puslaika beigās -, bet jūnija pārbaudes spēlēs turpināja ar 0:6 Slovēnijā un 0:0 Andorā.

Izbraukums un vārtu gūšana Gibraltāram pārāk nesekmējas. Sešu gadu laikā 23 izbraukuma spēlēs ir izcīnītas divas uzvaras (1:0 Armēnijā un Lihtenšteinā), piedzīvoti 19 zaudējumi, 18 spēlēs zaudēts ar vismaz mīnus divi un kopā gūti tikai pieci vārti – nevienā vairāk par diviem. Protams, jāņem vērā, ka virkne sagrāvju ciestas pret daudz stiprākām izlasēm par Latvijas, taču līdzīgas tendences novērojamas arī pret FIFA ranga otrā vai trešā simta izlasēm (sešos gados 1-2-3, vārti 1:9) vai izlasēm, kas šobrīd FIFA rangā ir ne augstāk par astoto desmitu (2-2-7, vārti 3:22).

Vasarā atkal pārliecību, šķiet, atguvis Jānis Ikaunieks, kurš noteikti uzskatāms par vienu no svarīgākajām figūrām priekšējā līnijā, un uzbrukumā Latvijai netrūkst vērā ņemamu izpildītāju gan centra uzbrucēju, gan uzbrūkošo pussargu lomās, lai uzlauztu Gibraltāra izlasi, kas, domājams, nebūs tik ļoti uz antifutbolu tendēta kā mūsu iepriekšējo gadu bubulis Andora.

Prognozēju, ka Latvijas izlase uzvarēs ar handikapu 0:1.

Prognoze precīza: Latvijas uzvara 3:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Latvijas izlases uzvara ar handikapu 0:1
KategorijaFutbols
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Agris SuveizdaSportacentrs.com apskatnieks
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes4
Precīzas2
Zaudētas2
Atgrieztas0
Peļņa:0,16
Prognozes245
Precīzas111
Zaudētas130
Atgrieztas4
Peļņa:-11,54

Mēs izvēlamies

  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • 75€ bonusa likme
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Saņem €50 vērtas likmes!
  • Sporta iepazīšanās piedāvājums 100% naudas atgriešana līdz pat 40 €
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT
SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu