Rīga, 21:45 @ 24.03.2021

Prognoze neprecīza!

Latvijas futbola izlase “Skonto” stadionā uzsāks Pasaules kausa kvalifikācijas turnīru. Pirmais mačs pret Melnkalnes izlasi, bet grupā vēl ir arī Turcija, Nīderlande, Gibraltārs un Norvēģija.

Galvenais sarunu temats bijis “Skonto” stadiona zāliens, jo ir lielas bažas par tā kvalitāti, īpaši ņemot vērā Latvijas skarbo ziemu, turklāt ne Latvija, ne Melnkalne pirms spēles nespēs to arī pārbaudīt, jo treniņi netiks tur aizvadīti.

Melnkalne, protams, ir šī mača favorīte, jo valstsvienības rindās ir meistarīgāki spēlētāji un četri no tiem spēlē Eiropas TOP5 līgās. Rudenī Melnkalne triumfēja Nāciju līgas C līgā un garantēja vietu B līgā, taču tika nomainīts galvenais treneris, kas varētu spēlēt par labu Latvijai. Jaunā galvenā trenera vadībā Melnkalne nav aizvadījusi nevienu treniņu pilnā sastāvā, jo uz Rīgu komandas spilgtākās zvaigznes devušās dažādos veidos.

Galvenā problēma tik un tā būs laukums, kas varētu liegt demonstrēt radošu, ātru un kombinācijām bagātu futbolu, tāpēc prognozēju, ka mačā kopā netiks gūti vairāk par diviem vārtiem (under 2).

Prognoze neprecīza: Melnkalnes uzvara ar 2:1 (1:1)

Lielākais iepazīšanās totalizatora bonuss Latvijā – 150 EUR naudas atmaksa!

Prognoze: mazāk par 2 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.90
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks
Sportacentrs.com TV futbola komentētājs
Par ekspertu

Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Arī Eiropas futbolā Arkādijs ir iekšā - vairāk seko Itālijai, Anglija, Vācijai un Krievijai, kā arī dievina izlašu spēles. Prognozes uz Latvijas un vadošajiem Eiropas futbola čempionātiem.

Eksperta statistika
Likmes
6
Precīzas
1
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
37
Precīzas
10
Zaudētas
26
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT