40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Latvija uzsāks ciklu pret Melnkalni

Rīga, 21:45 @ 24.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas futbola izlase “Skonto” stadionā uzsāks Pasaules kausa kvalifikācijas turnīru. Pirmais mačs pret Melnkalnes izlasi, bet grupā vēl ir arī Turcija, Nīderlande, Gibraltārs un Norvēģija.

Galvenais sarunu temats bijis “Skonto” stadiona zāliens, jo ir lielas bažas par tā kvalitāti, īpaši ņemot vērā Latvijas skarbo ziemu, turklāt ne Latvija, ne Melnkalne pirms spēles nespēs to arī pārbaudīt, jo treniņi netiks tur aizvadīti.

Melnkalne, protams, ir šī mača favorīte, jo valstsvienības rindās ir meistarīgāki spēlētāji un četri no tiem spēlē Eiropas TOP5 līgās. Rudenī Melnkalne triumfēja Nāciju līgas C līgā un garantēja vietu B līgā, taču tika nomainīts galvenais treneris, kas varētu spēlēt par labu Latvijai. Jaunā galvenā trenera vadībā Melnkalne nav aizvadījusi nevienu treniņu pilnā sastāvā, jo uz Rīgu komandas spilgtākās zvaigznes devušās dažādos veidos.

Galvenā problēma tik un tā būs laukums, kas varētu liegt demonstrēt radošu, ātru un kombinācijām bagātu futbolu, tāpēc prognozēju, ka mačā kopā netiks gūti vairāk par diviem vārtiem (under 2).

Prognoze neprecīza: Melnkalnes uzvara ar 2:1 (1:1)

Lielākais iepazīšanās totalizatora bonuss Latvijā – 150 EUR naudas atmaksa!

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: mazāk par 2 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.90
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84