Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Gaidāmas sīvas spēles mazajos pusfinālos

Manila, 11:45 / 15:30 @ 07.09.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Itālija – Latvija 82:87
Lietuva – Slovēnija 100:84

Pasaules kausā basketbolā diena, kad tiks aizvadīt pusfināli cīņā par 5.-8. vietu. Mana uzmanība būs abiem mačiem.

Pirmajā no tiem tiksies Latvija pret Itāliju, mačs, kurš neko neizšķir, bet vienlaicīgi, tas būs svarīgs abām komandām, lai uz patīkamas nots noslēgtu čempionātu. Abas komandas vada interesanti Itālijas treneri. Tieši trenera faktors šajā spēlē būs noteicošs, tomēr manas simpātijas Lukam Bankī jeb Latvijas izlases galvenajam trenerim, kurš teicami pratis sagatavot pirms katras spēles un, ja atskatšmies pagātnē, tad viņš jau ir pratis kvalifikācijas spēlēs, kur teorētiski neko nevajag, komandu lieliski sagatavot un uzvarēt, kā arī atrast spēlētājus, kas spēj dot rezultātu. Uzskatu, ka mačs būs līdzīgs un interesants un ticu, ka Latvija uzvarēs.

Otrajā spēlē Lietuva pret Slovēniju. Uzskatu, ka pelnīti Lietuva ir izlikta kā favorīte, jo ir bijusi vairāk atpūta un kopumā komanda izdarījusi jau negaidītu darbu pat priekš lietuviešu faniem un noteikti vēlētos atvest piekto vietu mājās. Bet pretī ir Slovēnija, ļoti bīstama komanda, kas pilnīgi jebkurā spēlē var uzvarēt jebkuru pretinieku. Sarežģīti spriest kā komanda būs atjaunojusies pēc spēles pret Kanādu, bet uzskatu, ka arī šī spēle būs sīva un līdzīga, sevišķi spēlējot Lukam Dončičam.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Kombinētā likme: Latvija +6,5 x Slovēnija +7,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.40
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73