40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Latvija un Kazahstāna nespēlēs rezultatīvi

Rīga, 20:15 @ 22.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pasaules čempionāta hokejā otrajā dienā Latvijas izlasei spēle pret Kazahstānu. Ļoti priecājos, ka kļūdījos savā pirmajā prognozē, paredzot Kanādas uzvaru. Mūsējie padarīja savu darbiņu godam un apspēlēja Kanādu, kas nav tajā spēcīgākajā sastāvā, taču panākumu nedrīkst noniecināt, jo Kanāda paliek Kanāda.

Divās dienās aizvadīt divas spēles nav vienkārši. Pieļauju, ka vakar tika atstāts daudz emociju, taču esmu drošs, ka Latvijas izlase ir fiziski gatava šādam kalendāram.

Runājot par Kazahstānas izlasi, tad tās sastāvs ir ļoti solīds un nevar to nenovērtēt. Jā, protams, kaut kur zemapziņā paliek panākums pret Kanādu, taču tas ir jāatstāj pagātnē. Kazahstānas izlase veidota no Nursultanas “Barys” kodola, un vienīgais vājais posms sastāvā ir vārtsargi, kā rezultātā tur varētu rasties problēmas.

Latvijas ieroči ir vārtsargu līnija un uzbrukums, kas talanta ziņā noteikti neatpaliek no pretiniekiem. Savā šodienas prognozē būšu krietni vien optimistiskāks un sagaidu līdzvērtīgu cīņu. Nebrīnīšos, ja spēle noslēgsies papildlaikā, bet prognozēju Latvijas izlases uzvaru un ne vairāk kā piecus gūtus vārtus.

Prognoze neprecīza: Kazahstānas uzvara bullīšos 3:2

Īpašais piedāvājums: PČ hokejā starta komplekts 100 eiro apmērā! [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Latvijas izlases uzvara un mazāk par 5,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.75
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45