40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Latvija un Kazahstāna neiemetīs vairāk kā četrus vārtus

Rīga, 20:20 @ 20.05.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Kazahstāna – Latvija 0:7 (0:2, 0:3, 0:2)

Šovakar Latvijas izlases hokejisti pasaules čempionātā samēros spēkus pret Kazahstānu. Lai turpinātu pretendēt uz ceturtdaļfinālu un likteni turētu savās rokās, mājiniekiem nepieciešami trīs punkti – jo uzvarēt Kazahstānu ir vieglāk nekā uzvarēt Šveici.

Latviešiem izdevies kopā sastiķēt trīs uzvaras pēc kārtas – pagarinājumā pret čehiem un pamatlaikā pret norvēģiem un slovēņiem. Visas izcīnītās uzvaras bijušas ar vienu vārtu starpību.

Ne mazāk saspringta gaisotne gaidāma arī šovakar. Ne tikai spēles likmes dēļ, bet arī tādēļ, ka abas komandas aizvadīs maču otro dienu pēc kārtas. Latvija piektdien nosargāja minimālu pārsvaru pret Slovēniju, bet Kazahstāna izlaida divu vārtu handikapu, tomēr bullīšos salauza slovākus.

Prognozēju, ka pamatlaikā tiks gūti mazāk par 4,5 vārtiem.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Vārtu skaits: Zem 4.5
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients2.50
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23