Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Latvija un ASV pakaļ trešajai uzvarai

Rīga, 16:15 @ 27.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas hokeja izlase aizvadījusi trīs spēles pasaules čempionātā, bet četras vēl priekšā. Mūsējo kontā ir uzvaras pār Kanādu un Itāliju, kā arī zaudējums pēcspēles metienu sērijā pret Kazahstānu, savukārt ceturtdienas pretiniece ASV uzsāka turnīru ar zaudējumu pret Somiju, taču nākamajos mačos pieveica Kanādu un Kazahstānu.

Izredzes uz ceturtdaļfinālu Latvijai ir, taču vēl būs jāizcīna uzvaras. Ceturtdien pretiniekos stāsies ASV, kas demonstrē ļoti solīdu hokeju, izceļoties ar ātru spēli un labām divcīņām. Manuprāt, tieši šie divi faktori daudz ko ietekmēs spēlē pret Latviju.

Praktiski visās trīs spēlēs Latvija apliecinājusi, ka tai ir problēmas ar vārtu gūšanu. Jā, pret itāļiem trīsreiz ripa tika raidīta vārtos, taču nevar aizmirst, ka divreiz Itālija bija noņēmusi vārtsargu, lai panāktu pagarinājumu. Metieni mūsējiem it kā ir daudz, taču kvalitāte nav tā labākā, bet tas ir hokejs, ko pieprasa Bobs Hārtlijs.

Mana prognoze būs nepopulāra un saku, ka ASV izcīnīs uzvaru ar vismaz divu vārtu pārsvaru (handikaps -1,5).

Prognoze precīza: ASV uzvara 4:2

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: ASV handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.78
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45