40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Latvija sasniegs Pasaules kausa 1/4 finālu

Džakarta, 12:45 @ 03.09.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

Brazīlija – Latvija 84:104

Otrajā grupu fāzē arī vadošajā TOP 16 klāt noslēdzošā spēļu kārta un latviešiem, protams, fokuss uz spēli Latvija pret Brazīlija, kur izšķirsies ceļazīme uz ceturtdaļfinālu.

Mans redzējums būs patriotisks, atskatoties uz līdzšinējo turnīru. Lai gan publiskā vidē esmu slavējis Brazīlijas izlasi, bet uzskatu, ka šī izlase ir vājāks pretinieks Latvijai pret ko sagatavoties kā Francija vai Spānija.

Brazīlija šajā turnīrā pazaudējusi vienu no saviem līderiem Raulu Neto, un līdz ar to rezultāts lielākoties balstās uz Jago Mateusa un Bruno Kaboklo pleciem, kuri aizvada lielisku turnīru. Mūsu galvenais uzdevums būs apturēt tieši šos spēlētājus.

Manuprāt, Latvija ir labāka tieši kā komanda, ko nodemonstrēja arī spēles pret Franciju un Kanādu, kur katrā no spēlēm vismaz četri spēlētāji guva vismaz desmit punktus.

Redzot līdzšinējo turnīru, Latvijas galvenais treneris Luka Banki ir lieliski pratis arī taktiski sagatavot komandu pret jebkuru pretinieku un ticu, ka arī pret Brazīliju mēs būsim taktiski gatavi un izcīnīsim uzvaru. Latvija tiks ceturtdaļfinālā!

Prognozes rezultāts:Precīza
Latvija uzvarēs Brazīliju
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.15
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73