Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Latvija sāk Baltijas kausu pret Lietuvu

Rīga, 19:00 @ 04.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas futbola izlase Pasaules kausa kvalifikācijas marta spēles pabeidza ar pozitīvām emocijām Turcijā (3:3) un pozitīvā garā centīsies turpināt ar Baltijas kausa aizstāvēšanu. Vēsture un statistika liecina par labu Latvijai – mēs esam četrkārtēji trofejas ieguvēji, esam titulētākā komanda turnīra vēsturē un lietuviešus 16 gadu laikā esam uzvarējuši piecos no astoņiem dueļiem, zaudējot tikai vienā.

Vēstures statistikai ar šā vakara spēli lielas saiknes gan nav, un spēcīgākajos sastāvos kripatiņu priekšrokas, iespējams, varētu atdot arī Lietuvai, kuras priekšējā līnijā ir ārzemēs ilgstoši regulāri un sekmīgi spēlējošie Arvīds Novikovs un Fjodors Černihs. Turklāt Latvijai šovakar varētu nākties iztikt bez vairākiem līderiem – ja Pāvelam Šteinboram vārtos būs pienācīgs aizstājējs Roberta Ozola personā, tad Jāņa Ikaunieka un Vladislava Gutkovska, ja viņi līdz vakaram nesadakterēs traumas, zaudējums uzbrukumā gan varētu būt visnotaļ jūtams (vēl viena lielā iespēja Robertam Uldriķim!). Tāpat kā Kristera Tobera trūkums vidējā līnijā.

Latvijas labā ziņa gan ir tā, ka mēs šai spēlei būsim labāk gatavi un svaigāki. Kamēr mēs šonedēļ varējām cītīgi gatavoties spēlei, lietuvieši otrdien mājās zaudēja igauņiem (0:1) un Rīgā ieradīsies gan ar noguruma fonu, gan ari dilemmu, cik daudz rotēt sastāvu, – galvenais treneris Valds Urbons nometnes sākumā paziņoja, ka Baltijas kauss ir jāizcīna, tādējādi lietuviešiem šovakar būtu jāiet uz pilnu banku, taču, no otras puses, otrdien paredzēta spēle viesos pret Spāniju. Kāda gan jēga saukt piecus debitantus un vēl vienu futbolistu ar tikai vienu spēli izlasē, ja viņiem iespēju nemaz nedod? Tā ka Urbonam būs jāizšķiras, kas ir svarīgāks mērķis – pēdējā cerība pacīnīties par kausu vai arī tuvāko rezervju pārbaudīšana. Mūsu galvenais treneris Dainis Kazakevičs tikmēr neslēpa, ka laukumā sūtīs labāko vienpadsmitnieku – no tiem, kuri būs veseli un gatavi.

Prognoze precīza: Latvijas uzvara 3:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Latvijas uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.60
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90