Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Latvija pretosies Norvēģijai

Rīga, 19:00 @ 04.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Tik spēcīgas izlases kā Norvēģija Rīgā nav bijis kopš bezcerīgā “Euro 2020” cikla jeb 2019. gada rudens, kad galvaspilsētā viesojās Polija (0:3) un Austrija (1:0). Visus trīs poļu vārtus toreiz guva Roberts Levandovskis, bet sestdienas vakarā visdrīzāk redzēsim viņa tuvāko konkurentu Bundeslīgas snaiperu cīņā – Ērlingu Holannu, kurš trešdien pret Nīderlandi (1:1) beidzot guva pirmos vārtus Pasaules kausa atlasē.

Lai gan ir arī tāds nesens piemērs kā 5:1 Ziemeļīrijā pirms gada, Norvēģija gan nav komanda, kura iespaidīgi dominētu laukumā, un nez vai to redzēsim arī Rīgā. Norvēģija neapšaubāmi ir labas klases komanda ar augstas meistarības izpildītājiem (pret Nīderlandi pamatsastāvā bija astoņi spēlētāji no piecām vadošajām līgām, kopumā izsaukti pat 13), bet pieļauju, ka norvēģiem varētu rasties grūtības apspēlēt mūsu aizsardzību pēdējos 30 metros.

Ja aizsardzības līnija nespēlēs pārāk augstu un nedos brīvas zonas Holannam un citiem uzbrūkošās grupas spēlētājiem, kur ieskrieties, tad tālās piespēles un Holanna ātrums var zaudēt nozīmi. Arī, ja piepildīsies prognozes par līšanu, tas varētu mazināt norvēģu uzbrukuma jaudu.

Iepriekšējo 15 izbraukuma spēļu laikā trīsarpus gadu periodā Norvēģija ir izcīnījusi astoņas uzvaras, no kurām puse gūta ar vismaz divu vārtu starpību. Kiprā un Fēru salās uzvarēts ar 2:0, toties Maltā, Melnkalnē, Albānijā, Islandē – ar vienu vārtu starpību.

Prognozēju, ka Latvija nezaudēs ar vairāk kā 1 vārtu starpību.

Prognoze neprecīza: Norvēģijas uzvara 2:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Latvija nezaudēs ar vairāk kā 1 vārtu starpību
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.89
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90