40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Latvija pret Turciju

Rīga, 21:45 @ 11.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas futbola izlase martā Stambulā atspēlēja divu vārtu deficītu un izbraukumā tika pie rezultatīva neizšķirta 3:3, kas labi raksturo abas vienības. Turcija gada laikā 19 spēlēs guvusi 34 vārtus un ielaidusi 36, kaut vienus iesitusi 15 mačos un kaut vienu ielaidusi arī 15 mačos – tas ir, turkiem gan pašiem patīk spēlēt uzbrukuma futbolu, gan arī aizsardzībā komanda ir ļoti ievainojama un ne tikai pret augstākā līmeņa komandām.

Tikmēr Latvija vārtus nav guvusi trijās spēlēs pēc kārtas, paliekot bešā pret norvēģiem (0:2), melnkalniešiem (0:0) un nīderlandiešiem (0:1), tomēr vārtu gūšanas iespēju iepriekšējos divos mačos nav trūcis un arī pirms tam Latvija iesita sešās no septiņām spēlēm, sausā paliekot vienīgi Amsterdamā (0:2). Uzbrukumā Latviju arī gaida labas vēstis Vladislava Gutkovska personā – pamatsastāva uzbrucējs ir izcietis viena mača diskvalifikāciju. Šogad Latvija savus vārtus neskartus nosargājusi tikai vienā spēlē – Melnkalnē (0:0).

Prognozēju, ka abas izlases gūs vārtus.

Prognoze precīza: Turcijas uzvara 2:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.04
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90