40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Latvija atradīs pareizās emocijas un uzvarēs Itāliju

Manila, 11:45 @ 07.09.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

Itālija – Latvija 82:87

Pirmspēdējā turnīra fāze jeb mazie pusfināli cīņā par 5.-8. vietu. Pirmā spēle Latvija pret Itāliju, lai gan abām komandām šis mačs turnīrā neko neizšķir, bet uzskatu, ka Latvijai un sevišķi galvenajam trenerim Lukam Banki, kurš ir itālis, šis būs principiāls duelis.

Atskatoties uz līdzšinējo turnīru, Latvija viennozīmīgi kā komanda ir spēlējusi labāk. Ja neskaita Itālijas uzvaru pret Serbiju, komanda kopumā aizvadījusi blāvu un neizteiksmīgu turnīru.

Uzskatu, ka kopumā Latvijai šis pretinieks būs ļoti pateicīgs, jo Itālija spēlē bez izteiktiem centriem kādi, piemēram, bija Vācijai. Uzskatu, ka Luka Banki un viņa pieeja komandai būs galvenais atslēgas faktors, lai Latvija atrastu emocijas un rīt tiktu galā ar Itālijas izlasi un cīnītos par 5. vietu turnīrā.

Prognozes rezultāts:Precīza
Latvijas handikaps -3,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.55
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73