40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: latvietes spēlēs pusfinālā

Tokija, 15:00 @ 03.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Tokijas olimpisko spēļu pludmales volejbola turnīrā Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka šodien pēcpusdienā sacentīsies ceturtdaļfinālā ar kanādietēm Heteri Bensliju un Brendiju Vilkersoni. Maijā savstarpējā cīņā pārākas izrādījās latvietes.

Graudiņa / Kravčenoka Tokijā demonstrē ļoti labu sniegumu, īpaši jau astotdaļfinālā, kad visai neticamā veidā izdevās atspēlēties pret Krievijas Olimpiskās komitejas pārstāvēm. Esmu redzējis Benslijas / Vilkersones spēles, un dāmām ir problēmas ar servi – viņas bieži vien kļūdas ieservējot bumbu laukumā.

Latvietes var spēlēt agresīvi, ko pierādījušas iepriekš, mūsu dāmas demonstrē arī lielu enerģiju, tāpēc prognozēju, ka pusfinālā iekļūs Graudiņa un Kravčenoka.

Prognoze precīza: Graudiņas / Kravčenokas uzvara 2-1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Graudiņas / Kravčenokas uzvara
Veikt likmi
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63