40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Latviešu sadursme Helsinkos

Helsinki, 18:30 @ 22.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

KHL regulārā sezona tuvojas noslēgumam un komandas, kas atrodas uz robežas, lai nokļūtu izslēgšanas spēļu kārtā, aizvada smagas cīņas, lai tiktu pie kārotajiem punktiem. Viena no komandām, kas atrodas uz play-off sliekšņa ir Kaspara Daugaviņa Podoļskas “Vitjaz”. Komanda atrodas turnīra tabulas 9. Vietā un to no 8. vietas šķir tikai trīs punkti.

Vitjaz šodien stāsies pretī vēl viena latviešu pārstāvētajai komandai – Jāņa Kalniņa Helsinku “Jokerit”. To, vai Kalniņš sargās “Jokerit” komandas vārtus uzzināsim vēlāk.

Jokerit “Helsinki” komandai aizvadītais mēnesis nav bijis īpaši panākumiem bagāts – divas uzvaras astoņās spēlēs, kamēr “Vitjaz” mēnesī ir aizvadījuši tikai piecas spēles un guvuši arī divas uzvaras.

Šajā cīņā motivācija nav jāmeklē Podoļskas komandai, jo katrs punkts ir nepieciešams, lai nokļūtu Gagarina Kausa izspēlē, taču Helsinku komanda var neiespringt, jo tai vieta izslēgšanās spēlēs jau ir nodrošināta.

Prognoze: Podoļskas “Vitjaz” uzvara ieskaitot spēles pagarinājumu un pēcspēles metienus.

Prognoze neprecīza: “Jokerit” uzvara pamatlaikā ar rezultātu 5:1.

Bezriska likme uz KHL spēli – saņem to pie mums! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Podoļskas “Vitjaz” uzvara ieskaitot spēles pagarinājumu un pēcspēles metienus
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.47
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45