Helsinki, 18:30 @ 22.02.2021

Prognoze neprecīza!

KHL regulārā sezona tuvojas noslēgumam un komandas, kas atrodas uz robežas, lai nokļūtu izslēgšanas spēļu kārtā, aizvada smagas cīņas, lai tiktu pie kārotajiem punktiem. Viena no komandām, kas atrodas uz play-off sliekšņa ir Kaspara Daugaviņa Podoļskas “Vitjaz”. Komanda atrodas turnīra tabulas 9. Vietā un to no 8. vietas šķir tikai trīs punkti.

Vitjaz šodien stāsies pretī vēl viena latviešu pārstāvētajai komandai – Jāņa Kalniņa Helsinku “Jokerit”. To, vai Kalniņš sargās “Jokerit” komandas vārtus uzzināsim vēlāk.

Jokerit “Helsinki” komandai aizvadītais mēnesis nav bijis īpaši panākumiem bagāts – divas uzvaras astoņās spēlēs, kamēr “Vitjaz” mēnesī ir aizvadījuši tikai piecas spēles un guvuši arī divas uzvaras.

Šajā cīņā motivācija nav jāmeklē Podoļskas komandai, jo katrs punkts ir nepieciešams, lai nokļūtu Gagarina Kausa izspēlē, taču Helsinku komanda var neiespringt, jo tai vieta izslēgšanās spēlēs jau ir nodrošināta.

Prognoze: Podoļskas “Vitjaz” uzvara ieskaitot spēles pagarinājumu un pēcspēles metienus.

Prognoze neprecīza: “Jokerit” uzvara pamatlaikā ar rezultātu 5:1.

Bezriska likme uz KHL spēli – saņem to pie mums!

Prognoze: Podoļskas “Vitjaz” uzvara ieskaitot spēles pagarinājumu un pēcspēles metienus
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
2.47
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Par ekspertu

Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
25
Precīzas
10
Zaudētas
15
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT