Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Bezriska likme uz KHL spēli – saņem to pie mums! [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā sezona tuvojas noslēgumam un tiek sadalītas pēdējās ceļazīmes uz “play off” kārtām. Rīgas “Dinamo” komandu šogad izšķirošajā turnīra fāzē neredzēsim, bet iespējas uzvarēt Gagarina kausu būs citiem Latvijas pārstāvjiem. Pirmdienas vakarā laukumā tiksies divi Latvijas izlases hokejisti: vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” vienība uzņems Kasparu Daugaviņu un Podoļskas “Vitjaz”.

Spēle būs ļoti svarīga, jo Podoļskas komanda atrodas uzreiz aiz Rietumu konferences “play off” zonas, par trīs punktiem atpaliekot no Oļega Znaroka vadītās Maskavas “Spartak”. Helsinku komanda atrodas stabilā piektajā vietā.

Mača sākums 18:30.

Sadarbībā ar Klondaika.lv totalizatoru, likme.tv piedāvā lielisku bonusu uz šo spēli: bezriska likmi 10 EUR vērtībā!

Kas jādara, lai šo bonusu izmantotu? Ļoti vienkārši dodies uz Klondaika.lv, veic 10 EUR iemaksu, izmantojot kodu: likmetv.

Tālāk veic likmi 10 EUR vērtībā, kuponā iekļaujot “Jokerit” – “Vitjaz” spēli. Maksimālais koeficients, kuru vari izmantot ir 5.00, bet atceries, ka čekā vari iekļaut vairākus notikumus.

Ja tava likme nenospēlēs, saņemsi savā Klondaika.lv kontā atpakaļ uzliktos 10 EUR.

Vairāk par nosacījumiem: ŠEIT.

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu