SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Saņemt

Prognoze: laba iespēja pietuvoties TOP10

Brentforda, 17:00 @ 12.03.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

“Brentford” pirms nedēļas ar 3:1 uzvarēja Noridžā un pārtrauca deviņu neuzvarētu spēļu sēriju (0-1-9), un tagad uzņems citu apakšgala komandu “Burnley”, kas iepriekšējās kārtās mājās atzina objektīvi stiprāku klubu “Leicester” (0:2) un “Chelsea” (0:4) pārākumu. Brentforda par spīti ilgstošajai krīzei atrodas labu sprīdi virs ūdens, izkrišanas zonu un savu nākamo pretinieci, kas ieņem 18. vietu, apsteidzot par divu uzvaru tiesu.

Diezgan ironiski, ka Premjerlīgas jaunpienācēja “Brentford”, kas savus panākumus tik ļoti balstījusi uz matemātisku modeļu izmantošanu, šosezon ir līgas līdere pēc reālo un potenciālo punktu atšķirības – Brentfordas snieguma kvalitāte atbildusi 38,6 potenciāli iegūstamiem punktiem, kas līgā dotu devīto vietu, taču realitātē izcīnīti tikai 27. Bērnlija savukārt ar 24,0 potenciālajiem punktiem līgā ir priekšpēdējā pozīcijā.

Brentfordai vidējā līnijā nepalīdzēs Džošs Dasilva un, iespējams, arī Kristians Norgors, taču šo robu varētu aizpildīt viens no Dānijas izlases līderiem Kristians Ēriksens, kurš 26. februārī aizvadīja pirmo oficiālo spēli kopš sirds apstāšanās “Euro 2020” finālturnīrā un kurš 5. martā pirmoreiz devās pamatsastāvā. Virknes spēlētāju nebūs arī “Burnley” – ar kapteini Benu Mī priekšgalā. 14 izbraukuma spēlēs “Burnley” šosezon izcīnījusi tikai vienu uzvaru (1-7-6), un “Brentford” šis mačs būs laba iespēja, lai atkal tuvotos pirmajam desmitniekam un pamazām aizmirstu briesmīgo sēriju gada sākumā.

Prognoze precīza: “Brentford” uzvara 2:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Brentford" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.18
Izvēlas Pafbet totalizators, likme.tv
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Agris SuveizdaSportacentrs.com apskatnieks
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes4
Precīzas2
Zaudētas2
Atgrieztas0
Peļņa:0,16
Prognozes245
Precīzas111
Zaudētas130
Atgrieztas4
Peļņa:-11,54

Mēs izvēlamies

  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • 75€ bonusa likme
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Saņem €50 vērtas likmes!
  • Sporta iepazīšanās piedāvājums 100% naudas atgriešana līdz pat 40 €
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT
SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu