Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: kuras komandas tiks pusfinālā?

Rīga, 16:15 @ 03.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pasaules čempionātā hokejā šodien norisināsies ceturtdaļfināla cīņas. Pa dienu Šveice spēlēs pret Vāciju, bet ASV centīsies pārspēt Slovākiju, kamēr vakarā paredzēti dueļi starp Somiju un Čehiju, kā arī Krieviju un Kanādu.

Šveice grupas turnīrā izgāza maču pret zviedriem, kuri izgāzās visā turnīrā. Vācija parādīja, ka ir cīnītāja, kas ļoti svarīgi ir izslēgšanas mačos. Šis solās būt interesants duelis, taču prognozēju, ka tālāk tiks Šveice.

ASV grupu turnīru aizvadīja ļoti stabili, turklāt komanda ir iespēlējusies, kamēr Slovākija pabeidza grupu turnīru ar bezcerīgu zaudējumu principiālā kaimiņu duelī Čehijai. Liela lomas būs psiholoģijai, bet uzskatu, ka ASV gūs panākumu un rezultatīvā mačā iekļūs pusfinālā.

Kanādas izlase knapi, knapi iekļuva ceturtdaļfinālā, taču kopumā spēlētāji bija pelnījuši biļetes mājup jau pēc grupu turnīra. Pretī stāsies Krievijas komanda, kas ir vairāk pieredzējusi, arī spēlē labāk, tāpēc ir favorīte un izcīnīs uzvaru mačā.

Somijas un Čehijas duelis ir visai neprognozējams. Čehi labi noslēdza grupu turnīru, kamēr somi bija pārliecinoši praktiski visos mačos. Lai gan abu komandu izredzes ir līdzvērtīgas, prognozēju, ka tālāk tiks Somija, pateicoties kopumā labāk parādītājai spēlei līdz šim.

Prognozēju, ka pusfinālā spēlēs Šveice (1,35), ASV (1,35), Somija (1,92) un Krievija (1,4).

Prognoze neprecīza: Šveice un Krievija neiekļuva tālāk

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Šveice, ASV, Somija un Krievija spēlēs pusfinālā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients4.90
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Sporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25