Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: kuras komandas spēlēs pusfinālā?

Baku, 19:00 @ 03.07.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Sestdien pirmajā Eiropas čempionāta ceturtdaļfināla spēlē tiksies Čehijas un Dānijas valstsvienības. Dāņi pēc grupu turnīra otrā mača ar Beļģiju spēlē ļoti labi, jo gan pret Krieviju, gan Velsu gūti četri vārti, kas parāda, ka uzbrukums ir aizgājis.

Arī aizsardzība ir līmenī, jo pēdējās divās spēlēs ielaisti tikai vieni vārti. Čehiju arī nevar nenovērtēt, taču komanda prata izmantot vairākuma situāciju pret Nīderlandi, tāpēc prognozēju, ka Dānija iekļūs pusfinālā.

Anglijas izlase turpina spēlēt pragmatiski, bet tas dod rezultātu, jo pret Vāciju tika parādīts ļoti labs futbols. Var teikt, ka Ukrainai šajā čempionātā zvaigznes sastājušās pareizajā vietā, jo grupu turnīrā pietika tikai ar trim punktiem, lai kvalificētos izslēgšanas spēlēm, bet astotdaļfinālā Zviedrija palika mazākumā, kas ļāva izraut uzvaru. Prognozēju, ka šajā spēlē brīnumi nenotiks un Anglija uzvarēs pamatlaikā.

Ekspreša prognoze: Dānija iekļūst pusfinālā (1,62) x Anglijas uzvara pamatlaikā (1,46).

Prognoze precīza: Dānijas uzvara 2:1, Anglijas uzvara 4:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Dānija iekļūs pusfinālā x Anglijas uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.36
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71