5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: kura izlase iegūs Baltijas kausu?

Tallina, 19:00 @ 10.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Lai arī Baltijas kauss tiek izspēlēts pēc viena riņķa principa, šā vakara spēli Tallinā varam uzskatīt par 2021. gada Baltijas kausa finālu – gan igauņi, gan latvieši turnīru sākuši ar uzvaru pār lietuviešiem, līdz ar to pirmās vietas un trofejas liktenis izšķirsies tieši starp šīm divām komandām. Pašlaik labākā situācijā atrodas iepriekšējo četru kausu ieguvēja un turnīra titulētākā izlase Latvija, kas lietuviešus mājās uzveica ar 3:1, kamēr igauņi Viļņā bija pārāki ar 1:0, līdz ar to šovakar neizšķirts derēs mums.

Virkne citu faktoru gan runā drusku par labu igauņiem. Pirmkārt, igauņi iepriekšējo spēli aizvadīja pirms sešām dienām, toties mēs pirms trim dienām spēlējām Diseldorfā un Eiropas titulētākajai izlasei Vācijai kapitulējām ar 1:7. Otrkārt, mūsu sastāvs ir ne tikai noguris, bet arī traumu noplicināts – jau iepriekš nācās iztikt bez puses pamatsastāva, bet Diseldorfā lazarete esot vēl papildinājusies. Laba vēsts gan ir tā, ka ierindā atgriezies četrus negatīvus Covid-19 pārbaužu rezultātus saņēmušais Roberts Savaļnieks. Treškārt, spēle notiks Igaunijas laukumā, turklāt tribīnēs drīkstēs atgriezties prāvs pulciņš skatītāju. Un, ceturtkārt, igauņi pagaidām ļoti labi aizvadījuši nometni, 1:0 Viļņā sekojot identiskam rezultātam arī Helsinkos pār topošo finālturnīru debitanti Somiju.

Pirms trim gadiem Latvija Baltijas kausā mājās igauņus apspēlēja ar 1:0, bet līdz tam Latvijai uzvarēt nebija izdevies sešos savstarpējos dueļos pēc kārtas – tiesa, arī igauņi tajos uzvarēja tikai vienreiz.

Prognoze precīza: Igaunijas uzvara 2:1 (2:0)

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Igaunijas uzvara
KategorijaFutbols
Koeficients2.10
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes8
Precīzas2
Zaudētas6
Atgrieztas0
Peļņa:-4,18
Prognozes284
Precīzas131
Zaudētas149
Atgrieztas4
Peļņa:-10,12

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu