40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Krievijas tenisistu duelis Toronto

Toronto, 19:20 @ 11.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Par vietu Toronto turnīra astotdaļfinālā trešdienas vakarā cīnīsies divi Krievijas tenisisti – Aslans Karacevs un Karens Hačanovs. Abi spēlētāji atrodas starp 30 labākajām raketēm pasaulē, jo Karacevs ieņem 24. pozīciju, savukārt Hačanovs atrodas 28. vietā.

Vienspēļu turnīros Karacevam pēdējā laikā īpaši labi neveicas, jo Tokijas olimpiskajās spēlēs tālāk par 2. kārtu neizdevās tikt, savukārt Vimbldonā neveiksme jau pirmajā mačā. Labāki panākumi bija miksētajā dubultspēlē, jo kopā ar Jeļenu Vesniņu Tokijā izcīnītas sudraba medaļas, kam noteikti vajadzētu palielināt tenisista pārliecību pār saviem spēkiem.

Hačanovs ir labā fiziskajā formā, jo Tokijā viņš aizcīnījās līdz pat finālam, kur gan tika atzīts Aleksandra Zvereva pārākums. Toronto krievs jau aizvadījis vienu spēli, trijos setos tiekot galā ar Kameronu Noriju – 6:4, 5:7, 6:4.

No četriem savstarpējiem dueļiem trīsreiz bijis pārāks Hačanovs. Arī šoreiz viņš ir favorīts, kaut vai ņemot vērā neseno panākumu Tokijā, taču nedomāju, ka spēle būs viegla, jo Karacevs ar sezonu kopumā var būt apmierināts un viņš zina, kā spēlē tautietis. Prognozēju, ka mačā būs vairāk par 22,5 geimiem.

Prognoze precīza: Hačanova uzvara 7:6(7), 6:4

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: vairāk par 22,5 geimiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.89
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19