Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Konyaspor” pret “Yalova”

Parsana, 17:00 @ 28.05.2021
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Turcijas basketbola 2. līgas pusfināla sēriju piektdiena uzsāks “Konysapor” un “Yalova” komandas. Iepriekšējā kārtā “Konyaspor” ar pretinieku tika galā divos mačos, bet “Yalova” bija nepieciešamas visas trīs spēles.

Par pirmā mača favorīti uzskatu “Konyaspor”, un pēdējos sešos mačos komanda izcīnījusi tikai un vienīgi uzvaras. Sastāvs “Konyaspor” ir ļoti pieredzējis, turklāt vairāki basketbolisti spēlējuši augstākajā divīzijā, kas dod neatsveramu pieredzi, īpaši izslēgšanas spēlēs.

Nevar nenovērtēt “Yalova”, kas uz regulārās sezonas beigām uzņēma labu ritmu, taču savstarpējā spēlē, kas risinājās šogad, “Konyaposr” izcīnīja uzvaru, turklāt komanda spēlēs savā laukumā, un tas ir ļoti būtisks faktors.

Prognozēju, ka “Konyaspor” izcīnīs uzvaru ar vismaz 4 punktu pārsvaru (handikaps -4).

Likme atgriezta: “Konyaspor” uzvara 91:87

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: "Konyaspor" handikaps -4
KategorijaBasketbols
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63