Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Koha pārstāvetā “Den Bosch” uzvarēs

Malaga, 21:30 @ 21.09.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

FIBA Čempionu līgas kvalfikācijas grupā Malagā sacenšas “Levice”, “Egis Kormend”, Den Bošas “Heroes” un lietuviešu komanda Šauļi.

No šīs grupas mana uzmanība spēlei, kurā Vernera Koha pārstāvētā Nīderlandes čempionvienība Den Bošas “Heroes” tiksies pret Lietuvas līgas pagājušās sezonas 4. vietas ieguvēju “Šauļi” vienību, kas starpsezonā šķīrusies no vairākiem līderiem, bet kodolu izdevies saglabāt. “Heroes” komanda šobrīd ir viena no ambiciozākajām un sakārtotākajām komandām Nīderlandē un mērķis noteikti ir iekļūt grupu turnīrā, komanda sastāvā pulcējusi meistarīgus amerikāņus Kobi Vebsteru, Donti Tomasu, Ostinu Praisu, austrālieti Emetu Nāru, latvieti Verneru Kohu, kā arī Nīderlandes izlasē spēlējušos Boju Van Vlītu, Džito Koku, Tomasu Van Der Marsu. Ambiciozs sastāvs, kurš var uzrādīt labus rezultātus. Pretiniekiem Šauļiem šajā sezonā izdevies sastāvā saglabāt Martinu Varnu, Donatu Sabecki, Pauļu Danuseviču, kā arī piesaistī amerikāņus Kailu Mangu, Braisu Douvieru.

Šauļi šajā spēlē pēc bukmeikeru domām ir favorīti, bet uzskatu, ka Nīderlandes čempioni ir labi nokomplektēti, pieredzējušāki un zin kā uzvarēt. Līdz ar to uzskatu, ka Den Bošas “Heroes” uzvarēs un iekļūs nākamajā kārtā.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Heroes" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.45
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73