Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Kocaeli” un “Yalova” cīnās par “play-off”

Kočaeli, 15:00 @ 14.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Turcijas basketbola 2. līgā trešdien spēle starp “Kocaeli” un “Yalova” komandām. Abas vienības cīnās par vietu izslēgšanas spēlēs, jo “Kocaeli” kontā ir 14 uzvaras un 11 zaudējumi, kas pašlaik dod 10. vietu (“play-off” iekļūst 2. – 9. vieta), savukārt “Yalova” izcēlusies ar 13 uzvarām un 11 neveiksmēm, tādējādi atrodoties 12. vietā.

Pēdējās piecās spēlēs “Kocaeli” tikusi pie divām uzvarām, savukārt “Yalova” tādā pašā periodā uzvarējusi trīsreiz, turklāt divi panākumi gūti izbraukuma mačos. Sezonas pirmajā tikšanās reizē uzvaru izcīnīja “Kocaeli”.

Ja salīdzina komandu sastāvus, tad “Kocaeli” tas ir nedaudz pieredzējušāks, kas, manuprāt, nosvērs arī svaru kausus par labu “Kocaeli” komandai. Savā laukumā “Kocaeli” 13 mačos izcīnījusi deviņas uzvaras, kamēr “Yalova” 12 izbraukuma spēlēs triumfējusi piecas reizes.

Prognozēju, ka “Kocaeli” izcīnīs uzvaru ar vismaz piecu punktu pārsvaru (handikaps -4,5).

Prognoze neprecīza: “Yalova” uzvara 75:60

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Kocaeli" handikaps -4,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63