40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: ko sagaidīt no “Parma” un “Zenit” spēles?

Perma, 15:00 @ 04.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

VTB līgā otrdien tiksies komandas, kuras turnīra tabulā atrodas viena otrai blakus, – Mareka Mejera pārstāvētā Parmas “Perma” un Sanktpēterburgas “Zenit”. Deviņu spēļu laikā “Parma” izcīnījusi piecas uzvaras, kas ļauj ierindoties piektajā pozīcijā, bet “Zenit” ar septiņām uzvarām un divām neveiksmēm ir 4. pozīcijā.

Aizvadīto gadu “Parma” noslēdza ar trim uzvarām, no kurām divas bija VTB līgā. Vispirms trīs pagarinājumu trillerī apspēlēta “Astana” (108:101), bet pēc tam viesos panākums pret “Enisey” ar 78:61.

Arī “Zenit” kontā ir trīs uzvaras pēc kārtas, visos trīs mačos pieveicot Eirolīgas komandas – “Maccabi” (73:71), “Unics” (97:81) un “Crvena Zvezda” (80:76 pagarinājumā). Pirms iepriekšminētajiem mačiem Sanktpēterburga gan piedzīvoja fiasko, jo savā laukumā zaudēja “Avtodor” ar 74:83.

“Zenit” neveiksmes VTB līgā nav sistemātiskas, turklāt jāņem vērā, ka decembrī komandai bija saspringts grafiks, līdz ar to nav pārsteigums, ka kādā mačā Sanktpēterburga pietaupīja spēkus. Četras dienas pagājušas kopš pēdējās cīņas, spēki ir uzkrāti, tāpēc prognozēju, ka “Zenit” uzvarēs ar vismaz deviņiem punktiem (handikaps -8,5).

Prognoze neprecīza: “Parma” uzvara 77:67

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Zenit" handikaps -8,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.88
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29