40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: ko sagaidīt no Džošua un Usika cīņas?

Londona, 0:00 @ 26.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Lielais bokss sestdienas vakarā – Entonijs Džošua pret Oleksandru Usiku! Godīgi sakot, ļoti grūti prognozēt, jo Usikam ir tehnika un ātrums, bet nav stipra sitiena, savukārt Džošua viss ir otrādāk – viņš sit stipri, bet nedara to bieži un nav tik tehnisks. Manuprāt, Džošua var uzvarēt tikai ar nokautu, savukārt Usiks – tikai pēc punktiem.

Tā kā cīņa notiks Anglijā, daudz kas būs atkarīgs no tiesnešiem. Saprotu, ka 12 raundu cīņā Džošua nevar uzvarēt pēc punktiem, jo Usiks simtprocentīgi izdarīs vairāk sitienu un trāpīs vairāk, bet, tāpēc, ka cīņa ir Anglijā, diez vai tiesneši atdos uzvaru Usikam.

Kā jau teicu, ļoti grūti prognozēt, taču ir viena likme, kura, manuprāt, noteikti izies. Esmu pārliecināts, ka būs vairāk par astoņiem raundiem. Manuprāt, cīņa ilgs visus 12 raundus, taču tas, ka būs vairāk par astoņiem raundiem, ir stabila likme un ar labu koeficientu.

Prognoze precīza: Usika uzvara pēc punktiem

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: vairāk par 8,5 raundiem
Veikt likmi
KategorijaBokss
Koeficients 1.67
Prognozi piedāvā
Ņikita Smirnovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls bokseris
Bokseris un atraktīva personība ar savu "Youtube" šovu. Piedalījies lielākajos "LNK Boxing" turnīros, kā arī divas reizes kļuvis par Latvijas čempionu amatieru boksā. Eksperts ne tikai boksā, bet arī citos cīņas sportos, tādēļ sniedz prognozes arī uz UFC un citiem MMA turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes6
Precīzas5
Zaudētas1
Atgrieztas0
Peļņa:+3,34