Liona, 21:00 @ 16.11.2021

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgas garā nedēļa atkal ir klāt! Lionas “Asvel” savā laukumā tiksies ar Spānijas grandu Madrides “Real”. Franču klubs šosezon savā laukumā, ieskaitot abus turnīrus, zaudējis tikai vienu maču. “Asvel” izrāda nopietnu pretestību pārējām komandām un cīnās par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

“Asvel” sastāvs nokomplektēts ar labiem franču basketbolistiem, kā arī kopumā noturēts kodols, kas iepriekš apbružājās Eirolīgā. Komandas līderis ir gados jaunais Elijs Okobo no NBA, kurš gan gūst punktus, gan veido situācijas citiem.

“Real” ir ļoti pieredzējusi, bet notiek paaudžu maiņa. Nav nekādu jautājumu par to, ka Madride ir spēcīga un ilgtermiņā pretendēs uz ko augstāk nekā “Asvel”, taču prognozēju, ka Francijas komanda sagādās problēmas viesiem un nezaudēs ar vairāk kā astoņiem punktiem (handikaps +8,5).

“Baskonia”, kas šonedēļ veikusi galveno treneru maiņu, centīsies tikt pie uzvaras pret “Crvena Zvezda”. Spānijas komandai iet smagnēji, savukārt serbu komanda izceļas ar labu aizsardzību un nedēļas nogalē triumfēja pirmajā Belgradas derbijā, pieveicot “Partizan”.

Neskatoties uz to, ka “Crvena Zvezda” spēlēs izbraukumā, komanda ir labā garastāvoklī, tāpēc prognozēju, ka klubs nezaudēs ar vairāk kā septiņiem punktiem (handikaps +7,5).

Ekspreša prognoze: “Asvel” handikaps +8,5 (1,49) x “Crvena Zvezda” handikaps +7,5 (1,50)

Prognoze neprecīza: “Real” uzvara 87:74

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognoze: "Asvel" +8,5 x "Crvena Zvezda" +7,5
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.23
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
17
Precīzas
8
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
96
Precīzas
43
Zaudētas
53
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT