Stambula, 20:15 @ 09.10.2021

Prognoze precīza!

Sestdienas vakarā Turcijas basketbola čempionātā tiksies “Bahcesehir” un “Fenerbahce”. Pēc divām spēlēm “Bahcesehir” ar uzvaru un zaudējumu turnīra tabulā atrodas 12. vietā, savukārt “Fenerbahce” abos mačos tikusi pie uzvarām, tādējādi atrodoties labāko trijniekā.

“Bahcesehir” ir labs sastāvs, taču pagājušajā nedēļā piedzīvoja zaudējumu pret “Pinar Karsiyaka”, lai gan atspēlējās no 20 punktu deficīta. “Fenerbahce” sezonas sākums bijis grūtāks nekā tika prognozēts, spēle nav tik laba, turklāt šonedēļ Eirolīgā mistiskā galotnē tika zaudēts “Panathinaikos”, un tas noteikti ietekmēs komandu morāli.

Domāju, ka šajā spēlē “Fenerbahce” nebūs viegli, un gribu atgādināt, ka pēdējā pirmssezonas pārbaudes spēlē “Bahcesehir” pārspēja “Fenerbahce” ar gandrīz 20 punktiem. Tas liecina par komandas spēku, tāpēc prognozēju, ka “Bahcesehir” nezaudēs ar vairāk kā septiņiem punktiem (handikaps +7).

Prognoze precīza: “Fenerbahce” uzvara 79:78

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Bahcesehir" handikaps +7
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.98
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
54
Precīzas
21
Zaudētas
33
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
359
Precīzas
141
Zaudētas
211
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT