40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: ko “Bahcesehir” iespēs pret “Fenerbahce”?

Stambula, 20:15 @ 09.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Sestdienas vakarā Turcijas basketbola čempionātā tiksies “Bahcesehir” un “Fenerbahce”. Pēc divām spēlēm “Bahcesehir” ar uzvaru un zaudējumu turnīra tabulā atrodas 12. vietā, savukārt “Fenerbahce” abos mačos tikusi pie uzvarām, tādējādi atrodoties labāko trijniekā.

“Bahcesehir” ir labs sastāvs, taču pagājušajā nedēļā piedzīvoja zaudējumu pret “Pinar Karsiyaka”, lai gan atspēlējās no 20 punktu deficīta. “Fenerbahce” sezonas sākums bijis grūtāks nekā tika prognozēts, spēle nav tik laba, turklāt šonedēļ Eirolīgā mistiskā galotnē tika zaudēts “Panathinaikos”, un tas noteikti ietekmēs komandu morāli.

Domāju, ka šajā spēlē “Fenerbahce” nebūs viegli, un gribu atgādināt, ka pēdējā pirmssezonas pārbaudes spēlē “Bahcesehir” pārspēja “Fenerbahce” ar gandrīz 20 punktiem. Tas liecina par komandas spēku, tāpēc prognozēju, ka “Bahcesehir” nezaudēs ar vairāk kā septiņiem punktiem (handikaps +7).

Prognoze precīza: “Fenerbahce” uzvara 79:78

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Bahcesehir" handikaps +7
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.98
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63