40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Kings” un “Suns” triumfēs

Detroita, 2:00 @ 16.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šonakt Austrumu konferences viena no vājākajām komandām Detroitas “Pistons” tiksies ar Sakramento “Kings”. Lai gan “Kings” zaudējusi četras spēles pēc kārtas, tāpat atrodas blakus pie “play-in” zonas. “Uz papīra” absolūta favorīte ir Sakramento – Tairīss Haliburtons, Deārons Fokss, Badijs Hīlds, Rišons Holmss un citi spēlē krietni labāk nekā “Pistons” basketbolisti.

“Pistons” turpina atrasties turnīra tabulas apakšgalā, labi sācis spēlēt Keids Kaninghems, bet kopumā ir īss rezervistu soliņš. Prognozēju, ka “Kings” uzvarēs ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Minesotas “Timberwolves” turpina spēlēt slikti jau kārtējo sezonu, un viens no galvenajiem neveiksmju cēloņiem ir sliktais sniegums aizsardzībā. “Suns” ir disciplinēta komanda, kas pašlaik ir Rietumu vicelīdere. Jau kārtējo sezonu otro jaunību piedzīvo Kriss Pols, turklāt Fīniksa ir labākā komanda konferencē tieši izbraukumos. Prognozēju “Suns” uzvaru ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Ekspreša prognoze: “Kings” handikaps -2 (1,64) x “Suns” handikaps -2 (1,74)

Prognoze precīza: “Kings” uzvara 129:107, “Suns” uzvara 99:96

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Kings" handikaps -2 x "Suns" handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.85
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73