40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: KHL finālsērija turpināsies

Balašiha, 19:00 @ 28.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

KHL finālā komandas ir aizspēlējušās līdz sestajam mačam, un vadībā ar 3-2 atrodas Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard”, līdz ar to komanda ir tikai vienas uzvaras attālumā no Gagarina kausa.

Trešdienas vakarā “Avangard” spēlēs savā laukumā, kas lielākajā daļā gadījumu runā par labu mājinieku komandām, taču negribas teikt, ka šajā sērijā tas ir spēlējis būtisku lomu. Ļoti interesants fakts ir, ka pēdējā mēneša laikā Omska savā laukumā ir izcīnījusi tikai vienu uzvaru.

Maskavas CSKA sastāvā atgriezīsies Maksims Šalunovs, kurš ar 12 gūtiem vārtiem ir rezultatīvākais izslēgšanas spēļu hokejists. Visi saprot, ka ar vai bez Šalunova ierindā CSKA ir pilnīgi divas dažādas komandas, par ko mēs varējām pārliecināties 5. mačā.

Omskas kontā tagad ir divas uzvaras pēc kārtas pret CSKA, bet paskatījos senākā vēsturē, un pēdējo sešu gadu laikā “Avangard” ne reizi nav apspēlējusi Maskavas komandu trīs reizes pēc kārtas.

Prognozēju, ka trešdienas vakarā uzvaru izcīnīs CSKA un komandas kopā gūs vismaz 5 vārtus. Likme pieejama īpašo likmju sadaļā.

Prognoze neprecīza: “Avangard” uzvara 1:0

Īpašais piedāvājums: Hārtlijs čempions vai arī maģiskā 7. spēle? [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: CSKA uzvara un kopā gūti vismaz 5 vārti
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 5.00
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45