Helsinki, 18:30 @ 22.02.2021

Prognoze neprecīza!

Divās dienās izšķirsies “Vitjaz” nākotne saistībā ar “playoff”, daudzi jau pēc “Spartak” uzvaras pār Kazaņu ir norakstījuši Podoļsku, taču viss tomēr ir vēl iespējams un pavisam reāls. Šī pavisam noteikti nav “Jokerit” veiksmīga sezona, ļoti smagi nāk punkti sevišķi pēdējās spēlēs, bet tas ir izskaidrojams ar to, ka viņiem ir visai “īss” soliņš un saistībā ar covid pārtraukumiem viņiem šis kalendārais gads ir sācies ļoti saspringti un smagi – septiņas uzvaras 21 spēlē, kas, manuprāt, nav rezultāts ko komanda ir spējīga parādīt.

Arī uz šo spēli “Vityaz” brauc svaigāki, pēdējā spēle 18. februārī, turpretim “Jokerit” spēle bija gan 18., gan vēl 22. februārī pret Maskavas “Dinamo”.

“Jokerit” manā skatījumā ir pārāk pārvērtēti un koeficients uz “Vitjaz” ir pārāk augsts. Līdz koeficients uz šo izvēli ir virs 1,80, tad viennozīmīgi šī izvēle būs “value”.

Prognoze neprecīza: “Jokerit” uzvara ar rezultātu 5:1.

Bezriska likme uz KHL spēli – saņem to pie mums!

Prognoze: Podoļskas "Vitjaz" handikaps +0,5
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.89
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs
Profesionāls tipsters
Par ekspertu

Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.

Eksperta statistika
Likmes
21
Precīzas
11
Zaudētas
9
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
70
Precīzas
36
Zaudētas
29
Atgrieztas
5
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT