40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Kaspara Daugaviņa “Vitjaz” turpina cīņu par “play off”

Helsinki, 18:30 @ 22.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Divās dienās izšķirsies “Vitjaz” nākotne saistībā ar “playoff”, daudzi jau pēc “Spartak” uzvaras pār Kazaņu ir norakstījuši Podoļsku, taču viss tomēr ir vēl iespējams un pavisam reāls. Šī pavisam noteikti nav “Jokerit” veiksmīga sezona, ļoti smagi nāk punkti sevišķi pēdējās spēlēs, bet tas ir izskaidrojams ar to, ka viņiem ir visai “īss” soliņš un saistībā ar covid pārtraukumiem viņiem šis kalendārais gads ir sācies ļoti saspringti un smagi – septiņas uzvaras 21 spēlē, kas, manuprāt, nav rezultāts ko komanda ir spējīga parādīt.

Arī uz šo spēli “Vityaz” brauc svaigāki, pēdējā spēle 18. februārī, turpretim “Jokerit” spēle bija gan 18., gan vēl 22. februārī pret Maskavas “Dinamo”.

“Jokerit” manā skatījumā ir pārāk pārvērtēti un koeficients uz “Vitjaz” ir pārāk augsts. Līdz koeficients uz šo izvēli ir virs 1,80, tad viennozīmīgi šī izvēle būs “value”.

Prognoze neprecīza: “Jokerit” uzvara ar rezultātu 5:1.

Bezriska likme uz KHL spēli – saņem to pie mums! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Podoļskas "Vitjaz" handikaps +0,5
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.89
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64