40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Karacevs un Šardī cīņā par astotdaļfinālu

Tokija, 5:00 @ 27.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Olimpisko spēļu vīriešu tenisa turnīra 1/16 finālā otrdienas rītā pēc Latvijas laika satiksies Krievijas Olimpiskās komitejas pārstāvis Aslans Karacevs un Francijas tenisists Žeremijs Šardī. Rangā augstāk atrodas Karacevs, kurš ieņem 24. vietu, kamēr Šardī ir 68. labākais tenisists pasaulē.

Uz zāles seguma un māla Karacevs nerādīja labāko sniegumu, savukārt Tokijā esošais hard segums ir viņa mīļākais. Uz šī seguma viņš janvārī sasniedza pusfinālu “Australian Open”, kā arī uzvarēja turnīrā Dubaijā. No 20 aizvadītajām spēlēm uz cietā seguma viņš uzvarējis 17.

Arī Šardī demonstrē labu sniegumu uz hard, taču tas nav tik labs kā pretiniekam. Gada ievadā viņš bija Antālijas un Melburnas turnīru pusfinālos, kā arī sasniedza ceturtdaļfinālu Dubaijā.

Jūnija beigās abi tenisisti Vimbldonā satikās uz zāles seguma, kurā pārāks trijos setos izrādījās Šardī. Karacevs ir ātrāks spēlētājs, tāpēc viņš varēs likt francūzim, kurš ir par septiņiem gadiem vecāks, skriet un kopumā KOK pārstāvim ir priekšrocības uz šī seguma.

Prognozēju, ka Karacevs uzvarēs ar vismaz četru geimu pārsvaru (handikaps -3,5).

Prognoze neprecīza: Šardī uzvara 7:5, 4:6, 6:3

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Karaceva geimu handikaps -3,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.90
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19