Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Kanāda un Serbija kopā sametīs mazāk par 171 punktu

Manila, 11:45 @ 08.09.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Serbija – Kanāda 95:86

Pusfināls starp Kanādu un Serbiju. Priekš manis ļoti interesants duelis, atlētisks, azartisks Ziemeļamerikas basketbols pret disciplinētu Eiropas basketbolu.

Savā vienā no prognozēm jau ieskicēju, ka ticu Serbijai, bet mana uzmanība šajā spēlē arī komandu kopējiem gūtajiem punktiem. Lai gan spēle var iegriezties dažādi, bet man ir aizdomas, ka Pešiča vadītā Serbija centīsies uzspiest lēnāku un pragmatiskāku basketbolu ar uzsvaru uzbrukumā uz Milutinovu un ilgiem uzbrukumiem, līdz ar to šajā spēlē neprognozēju augstu rezultativitāti.

Kanāda ir bīstama komanda tieši ātrajās pārējās un, kad ar viņiem cenšas skrieties. To pierādīja arī spēle pret Latviju. Manuprāt šajā spēlē atkal redzēsim Serbijas aizsardzību, lēnāku basketbolu un līdz ar to arī ne pārāk augstu rezultivitāti.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Kanāda un Serbija kopā gūs zem 170,5 punktiem
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.55
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73