40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Kanāda saplosīs gabalos Slovēniju

Rīga, 12:20 @ 14.05.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Slovēnija – Kanāda 2:5 (1:0, 0:3, 1:2)

Pasaules čempionāts turpinās. Latvijas izlasei šodien brīvdiena, bet Rīgā tiks aizvadītas trīs spēles. Pirmajā no tām zelta pretendente Kanāda spēkosies pret Slovēnijas valstsvienību, kas elitē atgriezusies pirmo reizi kopš 2017. gada.

Vienības turnīru sāka diametrāli pretēji. Kanādieši katrā no trešdaļām iemeta divus vārtus un atklāšanas spēlē ar 6:0 sakāva Latvijas izlasi, bet slovēņi sestdien izturēja nepilnas 13 minūtes un ar 0:7 piekāpās Šveicei. Lūzuma brīdis bija 33 sekunžu laikā ielaistās divas ripas.

Kanādas un Slovēnijas dueļa ne vienmēr beigušies ar drošām hokeja dzimtenes uzvarām. 2013. gadā slovēņi pat bija vadībā, tomēr pagarinājumā zaudēja ar 3:4. Nesenākais duelis tika izspēlēts 2017. gadā, Kanādai svinot panākumu ar 7:2.

Prognozēju, ka arī šodien Kanādas valstsvienība, kas sestdien varēja atpūsties, kamēr slovēņiem bija spēle, tiks pie drošas uzvaras – ar vismaz piecu ripu pārsvaru.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Handikaps (pamatlaiks): Kanāda (-4.5)
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.84
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23