40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: kalnu slēpošana sievietēm

Lencerheide, 12:15 @ 17.03.2021

Prognoze atcelta!

Šodien pasaules kausā kalnu slēpošanā notiks sacensības nobraucienā jeb “downhill” disciplīnā. Par favorīti šajā disciplīnā uzskatu Laru Gutu-Behrami, kura ir tikai viena no divām sportistēm, kurai šosezon izdevies izcīnīt uzvaru nobraucienā.

Sofija Godžija, kura arī uzvarējusi “downhill”, nesen atguvās no savainojuma, tāpēc neuzskatu, ka viņa varēs rādīt labāko sniegumu. Jāmin, ka Guta-Behrami cīnās arī par čempiones titulu un šobrīd atrodas 2. vietā, bet līdz sezonas beigām palikušas tikai četras sacensības.

Līdz līderei Guta-Behrami atpaliek par 100 punktiem, un viens no atlikušajiem posmiem būs slalomā, taču Behrami nav piedalījusies nevienā posmā. Tas nozīmē, ka sportistei nepieciešams nosegt 200 punktu deficītu, kā rezultātā jāuzvar atlikušajos trīs no četriem posmiem.

Gutai-Behrami šodien ir “būt vai nebūt” diena, tāpēc uzskatu, ka viņa triumfēs nobrauciena sacensībās.

Rezultāts: slikto laika apstākļu dēļ sacensības tika atceltas.

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Prognoze: Lara Guta-Behrami uzvarēs nobraucienā
Veikt likmi
Koeficients 3.25
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63