5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: kā noslēgsies pirmie EČ ceturtdaļfināli?

Sanktpēterburga, 19:00 @ 02.07.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Eiropas čempionātā futbolā šovakar sāksies ceturtdaļfināls. Vakara pirmajā mačā Šveices futbola izlase centīsies sagādāt vēl vienu pārsteigumu un pārspēt Spāniju, savukārt pēc tam tiksies divas futbola lielvalstis – Beļģija un Itālija.

Šveices izlase demonstrē baudāmu futbolu, taču jau ir sasniegusi maksimumu šajā čempionātā. Spānija noteikti dominēs, pieturēs bumbu un kontrolēs spēli, taču valstsvienība saņem lielu kritikas vilni no spāņu preses.

Lai gan Spānija daudz kontrolēs bumbu, līdz galam neuzticos dienvidnieku uzvarai, jo viņiem ir problēmas ar uzbrukuma spēlētājiem, tāpēc izvēlos prognozēt, ka mačā būs 2-3 gūti vārti.

Gan Beļģija, gan Itālija ir turnīra favorītes. Beļģi spēlē labu futbolu, uzbrukumā viņiem ir lielisks duets de Breines un Lukaku izskatā, kamēr itāļi izceļas ar ļoti labu aizsardzību. Arī uzbrukumā Itālijai ir labi futbolisti, mikroklimats ir ļoti pozitīvs.

Manuprāt, Itālija ir labāka komanda nekā Beļģija, jo itāļiem ir krietni lielāka rotācija, līdz ar to prognozēju, ka Itālija iekļūs nākamajā kārtā.

Ekspreša prognoze: Šveice-Spānija spēlē 2-3 vārti (1,95) x Itālija iekļūs nākamajā kārtā (1,65).

Prognoze precīza: Šveice : Spānija 1:1 (2 vārti), Beļģija – Itālija 1:2

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Šveice-Spānija spēlē 2-3 vārti x Itālija iekļūs pusfinālā
KategorijaFutbols
Koeficients3.28
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu