Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Juventus” pretī uzvarai

Roma, 19:00 @ 20.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Romas “Lazio” nav zaudējusi četrās spēlēs pēc kārtas (2-2-0), savā laukumā šosezon nav zaudējusi vispār (6-2-0), ieskaitot arī panākumu pār Itālijas čempioni Milānas “Inter” (3:1), un turnīra tabulā atrodas trīs vietas augstāk par Turīnas “Juventus”, kas iekrājusi par trim punktiem mazāk. Tomēr “Juventus” izlašu pauzē devās ar divām uzvarām pēc kārtas, pārtraucot trīs neuzvarētu spēļu posmu, un “Lazio” pirms cīņas gaida lielas galvas sāpes sastāva izvēlē.

Zem lielas jautājuma zīmes priekšējā līnijā ir gan uzbrukuma līderis Čīro Immobile, kurš traumas dēļ nevarēja palīdzēt Itālijas izlasei un kura atgriešanās ierindā jau sestdien šķiet maz ticama, gan arī spāņu veterāns Pedro Rodrigess, kurš treniņā savainoja potīti. Tāpat ārpus ierindas ir arī melnkalniešu malējais aizsargs Adams Marušičs, kuram Melnkalnes izlasē tika atklāta inficēšanās ar Covid-19.

Lai arī “Juventus” A sērijā atrodas tikai astotajā vietā un sezonas ievadā nebūt nerāda pārliecinošu sniegumu, vēl tikai meklējot īsto modeli un īstos līderus, Turīnas kluba potenciāli iegūstamo punktu skaits ir bijis 20,5 jeb par divarpus punktiem lielāks nekā reāli iegūtais punktu skaits. Tikmēr “Lazio”, tieši pretēji, iegūtais punktu skaits ir par divarpus lielāks nekā potenciāli iegūstamais punktu skaits.

Prognozēju, ka uzvaru izcīnīs “Juventus”.

Prognoze precīza: “Juventus” uzvara 2:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Juventus" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.38
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90