Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Jazz” panāks 7. spēli

Losandželosa, 5:00 @ 18.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

NBA Rietumu konferencē naktī uz sestdienu var noslēgties sērija starp Losandželosas “Clippers” un Jūtas “Jazz”, jo pēc pieciem mačiem vadībā ar 3-2 atrodas Losandželosa, tiesa, otro spēli pēc kārtas nevarēs palīdzēt Kavai Lenards.

Jā, piekto maču “Clippers” uzvarēja bez sava līdera, taču tā bija sezonas labākā spēle, sagādājot lielu pārsteigumu. “Jazz” uz šo maču krietni vairāk nokoncentrēsies un pierādīs, ka ir labāka komanda. Lai gan “Clippers” spēles savā laukumā, Jūtai ir dziļāks sastāvs, praktiski visi ir ierindā, izņemot Maiku Konliju, kurš atrodas uz jautājuma zīmes.

Nedomāju, ka Pols Džordžs aizvadīs vēl vienu tik labu spēli, tāpēc prognozēju, ka “Jazz” parādīs savu pārākumu un izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Clippers” uzvara 131:119

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Jazz" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31