40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Jāņa Bērziņa pārstāvētā “Legia” uzvarēs

Varšava, 21:00 @ 29.09.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Polijas augstākās basketbola līgas sezonas ievadā redzēsim spēlējam savā starpā divas Eirokausu komandas, Jāņa Bērziņā pārstāvētā Varšavas “Legia” savā laukumā tiksies pret leģendārā Slovēnijas trenera Andreja Urlepa trenēto Vroclavas “Šlask”.

Abas komandas sezonu iesākušas ar uzvaru pirmajā spēļu kārtā un jau otrajā spēļu kārtā redzēsim savā starpā spēlējot vienas no galvenajām titula pretendentēm. “Legia” pirmajā spēlē izbraukumā bez lielām gūtībām tika galā ar līgas jaunpienācēju “Lancut”, lieliski nospēlējot leģionāriem, kuri arī būs galvenie vezuma nesēji šajā sezonā Varšavas komandā, no pieciem leģionāriem četri guva vismaz desmit punktus. Tieši leģionāri ir viens no aspektiem ar ko šajā sezonā būs bīstama “Legia”, ļoti meistarīgi spēlētāji, kuri pagājušajā sezonā spēlēja augstā līmenī, Devins Marbls bija “Lokomotiv”, Jānis Bērziņš spēlēja Grieķijas pusfinālā, Makkalums ar Hamburgas “Towers” ULEB Eirokausā. Ļoti augstas raudzes spēlētāji. Pretiniekos Varšavas komandai šovakar Vroclavas “Šlask”, kas sezonu iesāka ar pārliecinošu uzvaru pret “Spojnia Stargard”. Komandas kodolu šosezon veido vairāki Polijas izlase spēlētāji, kā arī no viesspēlētājiem garajā galā var izcelt Konoru Morganu, kurš spēlējis ACB līgā, kā arī labi zināmo Artjomu Parahouski, kurš savulaik spēlēja VEF Rīga komandā.

Šajā spēlē izvēlos Varšavas “Legia” uzvaru. Argumenti, – pirmais, komanda spēlē savā laukumā, kas ir liela priekšrocība spēlēs, kur spēlē divas līdzvērtīgas komandas, otrais, viesspēlētāju faktors. Uzskatu, ka “Legia” komandā tie ir meistarīgāki, it sevišķi ārējā līnijā un tas būs noteicoši, lai viņi izcīnītu uzvaru.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Legia" handikaps -2.5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.02
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73