40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: jāizmanto sava laukuma priekšrocība

Parīze, 22:00 @ 15.02.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

UEFA Čempionu līga futbola cienītāju ikdienā atgriezīsies ar ārkārtīgi saistošu dueli starp superklubiem PSG un “Real Madrid”, kuri cīnīties ne tikai par ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu, bet, iespējams, arī par franču supertalantu Kiljanu Mbapē, kurš nākamās sezonas kontekstā ar vienu kāju šķietami jau atrodas Madridē – tomēr pagaidām vēl aizstāvēs savas dzimtās pilsētas godu.

Abi klubi atrodas savu čempionātu vadībā, taču abu sniegums nav bijis tik pārliecinošs, kā liecina turnīru tabulas. Parīziešu pārsvars pār Marseļu ir 13 punkti, tomēr PSG reālais punktu skaits par 8,2 punktiem pārspējis no potenciāli iegūstamā punktu skaita jeb xP, turklāt sniegums daudz biežāk bijis stipri viduvējs, uzvaras pārsteidzoši izraujot sāncenšu rupju kļūdu dēļ. Madridiešu pārsvars pār Sevilju savukārt ir četri punkti, un viņi savu xP pārspējuši par 7,1 punktu.

Kopumā saturīgāk un stabilāk šosezon spēlējis Madrides klubs, tomēr nevajadzētu aizmirst divas lietas. Pirmkārt, nesenās nedēļas atgādināja, cik ļoti atkarīga pašreizējā priekšējā līnija ir no Karima Benzemā, tādēļ pirmās spēles kontekstā daudz ko izšķirs tas, cik minūšu pēc savainojuma Benzemā varēs aizvadīt un kādā līmenī viņš tās aizvadīs. Un, otrkārt, ne mirkli nedrīkst aizmirst par to, ka PSG ir lērums visaugstākā kaluma izpildītāju ar Lionelu Mesi priekšgalā. Uzsvars visdrīzāk tiešām jāliek uz vārdu “izpildītāji”, jo līdz labi ieeļļotam komandas mehānismam parīziešiem ir kā FIFA līdz godīgas organizācijas tēlam, tomēr tādu uzbrukuma izpildītāju nav nevienam citam klubam pasaulē – turklāt uz nepilnu spēli ierindā varētu atgriezties arī Neimārs.

PSG nav zaudējusi 14 spēlēs pēc kārtas, bet savā laukumā vārtus nav ielaidusi jau 472 minūtes pēc kārtas un šosezon 16 mājas spēlēs izcīnījusi 14 uzvaras un nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu. Savukārt madridieši ārpus savām mājām iepriekšējās septiņās spēlēs izcīnījuši tikai divas uzvaras pamatlaikā (Superkausā Saūda Arābijā abas uzvaras bija pagarinājumā). Interesanti, ka iepriekšējos zaudējumus gan vispār, gan tikai savā laukumā PSG ir piedzīvojusi pret “Manchester City” – 24. novembrī Mančestrā (1:2) un pagājušās sezonas pusfinālā Parīzē (1:2).

Gan mājās, gan duelī kopumā neliela favorītes loma tiek dota PSG, un, lai tiktu tālāk, uzvara savās mājās būs ārkārtīgi nepieciešama. Vai PSG sērijas turpināsies arī pret Madrides superklubu?

Prognoze precīza: PSG uzvara 1:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: PSG uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.00
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90