40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: jāizmanto pretinieku vājums

Stambula, 19:30 @ 24.03.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Svarīga spēle ULEB Eirolīgā gaidāma ceturtdienas vakarā, jo “Anadolu Efes” uzņems Milānas “Olimpia”. Būtiska tā ir no turnīra tabulas viedokļa, jo pašreizējā čempione “Anadolu Efes” ar 14 uzvarām un 10 neveiksmēm ir piektajā vietā, kamēr “Olimpia” 24 spēlēs izcīnījusi 16 uzvaras, kas dod ceturto vietu.

Marta vidū “Anadolu Efes” Eirolīgā piedzīvoja divus zaudējumus pēc kārtas izbraukumā ar dažu dienu starpību, taču izdevies reabilitēties, jo pirms nedēļas viesos apspēlēta Kauņas “Žalgiris”, bet divas dienas atpakaļ panākums arī pret spēcīgo Madrides “Real”.

Bedrē nokļuvusi “Olimpia”. Šonedēļ komanda bija bezspēcīga un pārliecinoši zaudēja Telavivas “Maccabi”, kopumā četru spēļu nogrieznī piedzīvojot trīs neveiksmes, turklāt par sevi likuši manīt ar savainojumi.

Sezonas pirmajā tikšanās reizē “Olimpia” izcīnīja minimālu uzvaru, taču tolaik “Anadolu Efes” nebija tādā formā kāda tā ir tagad. Panākums ļaus turku komandai cīnīties par ceturto vietu, tāpēc prognozēju “Anadolu Efes” uzvaru ar vismaz sešiem punktiem (handikaps -5,5).

Prognoze neprecīza: “Olimpia” uzvara 83:77

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Anadolu Efes" handikaps -5,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.98
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29