40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Izraēla EČ kvalifikācijas mačā uzveiks Kosovu

Izraēla, 19:00 @ 24.03.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Izraēla – Kosova 1:1 (0:1)

Sestdien “Euro 2024” kvalifikācijā viena no potenciāli sīvākajām un arī svarīgākajām spēlēm būs Telavivā starp Izraēlu un Kosovu, kuras droši vien liek pamatotas cerības uz cīņu par vismaz otro vietu apakšgrupā – no pirmā groza trāpījusies nebūt ne neuzvaramā Šveice, un tāpat grupā būs arī Rumānija, Baltkrievija un Andora.

Iepriekšējos ciklos Izraēla Pasaules kausa atlasē aiz muguras atstāja Austriju un ieņēma trešo vietu aiz Dānijas un Skotijas, bet Nāciju līgā triumfēja B līgas apakšgrupā un apsteidza Islandi un Albāniju. Savukārt talantīgajai Kosovai iepriekšējie cikli nebija diez ko sekmīgi – pēdējā vieta sarežģītā atlases grupā aiz Spānijas, Zviedrijas, Grieķijas un Gruzijas un C līgā otrā vieta sešus punktus aiz Grieķijas.

Izraēlas jaunais galvenais treneris Alons Hazans turpina atjaunināt sastāvu, un Kosova pēc pamatsastāva spēlētāju izvēles ir ļoti solīda Eiropas vidusmēra izlase šā vārda vislabākajā nozīmē, tādēļ nav liela pārsteiguma, ka arī bukmeikeri izlašu izredzes vērtē samērā līdzvērtīgi. Tomēr Izraēla ierasti bijusi izteikta mājas komanda un vismaz savā laukumā Telavivā vajadzētu būt liekamai mazu pakāpienu augstāk.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Izraēla EČ kvalifikācijas mačā uzveiks Kosovu
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.92
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90