5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Itālijas veiksmīgais čempionāts turpināsies

Londona, 22:00 @ 06.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pēc virknes statistikas rādītāju – paredzamo vārtu skaits, izdarīto sitienu skaits, atļauto sitienu skaits, bumbas kontrole utt. – tieši šīs abas izlases ir uzskatāmas par vadošajām komandām “Euro 2020” finālturnīrā, un gan Spānijai, gan Itālijai ir iespēja sasniegt pirmo lielo finālu kopš “Euro 2012”, kad spāņi titulspēlē ar 4:0 sasita tieši itāliešus.

Abām komandām ir teicama rezultātu sērija, taču īpaši, protams, izceļas Itālija. Kamēr Spānija nav zaudējusi 13 spēlēs pēc kārtas (7-6-0) un iepriekšējo piecu maču laikā pamatlaikā izcīnīja tikai vienu uzvaru, Itālija nav zaudējusi jau gandrīz trīs gadus, 32 spēlēs izcīnot iespaidīgas 27 uzvaras, piecreiz spēlējot neizšķirti un nopelnot izcilu vārtu bilanci 85:9.

Būs ļoti interesanti redzēt, kādu spēles plānu būs izvēlējušās komandas, jo, ja ņem vērā, ka Spānija ir pārliecinoši visvairāk bumbu kontrolējošā izlase turnīrā (Itālija ir trešā), Itālija šoreiz varētu izvēlēties spēlēt ar zemāku līniju un ne tik agresīvu presingu. Taču arī pretuzbrukumu futbolam Itālija ir nokomplektēta lieliski – tai ir gan labākais centra aizsargu duets finālturnīrā, lērums pussargu ar teicamu caururbjošo piespēli un ļoti ātra priekšējā līnija. Ja salīdzina abas izlases, Spānija uz papīra varētu būt pārāka vienīgi aizsardzības flangos, kur Itālija ir piedzīvojusi sāpīgu zaudējumu Leonardo Spinacolas personā (toties otrā flangā varētu atgriezties Alesandro Florenci). Itālija ir sabalansētāka, stabilāka, pieredzējušāka komanda ar garāku soliņu, tādēļ uzvaru šajā pusfinālā paredzu tieši Itālijai.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks noslēdzās 1:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Itālijas uzvara pamatlaikā
KategorijaFutbols
Koeficients2.45
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes8
Precīzas2
Zaudētas6
Atgrieztas0
Peļņa:-4,18
Prognozes284
Precīzas131
Zaudētas149
Atgrieztas4
Peļņa:-10,12

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT