Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Itālija vai Spānija?

Londona, 22:00 @ 06.07.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Otrdien sāksies Eiropas čempionāta futbolā pusfināli. Pirmajā dienā labi spēlējošā Itālijas izlase spēkosies ar Spānijas valstsvienību. Līdz šim itāļiem ir piecas uzvaras turnīrā, kopā gūti 11 vārti un tikai divi ielaisti vārti, kamēr spāņiem pēc diviem neizšķirtiem grupu turnīra ievadā sekojošas trīs uzvaras, kopumā izceļoties ar 12 gūtiem vārtiem un piecām ielaistām bumbām.

Gan uzbrukumā, gan aizsardzībā Itālija ir labāka nekā Spānija, bet galveno uzsvaru gribētu likt tieši uz aizsardzību, kas arī nosver svaru kausus itāļu virzienā. Spāņi astotdaļfinālā un ceturtdaļfinālā attiecīgi pret Horvātiju un Šveici nenoturēja vadību, un abos mačos bija nepieciešami arī papildlaiki, kā arī pēcspēles sitienu sērija pret šveiciešiem.

Itālijai nebija viegli pret Austriju, taču ceturtdaļfinālā pret Beļģiju sniegums bija labs, kas liek arī prognozēt to, ka itāļi spēlēs lielajā finālā.

Prognoze precīza: Itālijas uzvara pēcspēles sitienu sērijā (pamatlaiks – 1:1, 11 metru sitienu sērija – 4:2)

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Itālija iekļūs finālā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.70
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63