Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Itālija spēlējusi labāk nekā Spānija

Londona, 22:00 @ 06.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Viens solis palicis līdz finālam ambiciozajām Itālijai un Spānijai. Abas komandas noteikti centīsies sasniegt mērķi jau pamatlaikā. Itālija kopumā turnīru aizvadījusi stabilāk nekā Spānija, kas 1/8 fināla nespēja pamatlaika beigās nosargāt divu vārtu pārsvaru pret Horvātiju, bet nākamajā mačā gandrīz uzdāvināja iespēju tikt pusfinālā Šveicei.

Itālija 1/4 finālā izslēdza pasaules ranga līderi Beļģiju. Itāļi šajā Eiropas čempionātā spēlē daudzveidīgāk un aktīvāk nekā ierasts itāļu futbolam, bet aizsardzībā robs būs Spinacollas izkrišana no ierindas. Spāņu uzbrukums pāris spēlēs ārdījās ne pa jokam – pret slovākiem un horvātiem sasitot vārtos pa 5 bumbām, bet pusfināls varētu būt daudz pragmatiskāks.

Prognozēju, ka Itālija izcīnīs uzvaru pamatlaikā un būs mazāk par 3,5 vārtiem.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks noslēdzās 1:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Itālijas uzvara pamatlaikā un mazāk par 3,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.80
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Sporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25