Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Horvātijas rezultativitāte grupu turnīrā

Londona un Glāzgova @ 09.06.2021

Eiropas čempionātā futbolā Horvātija spēlēs D grupā kopā ar Angliju, Skotiju un Čehiju. Grupa ir interesanta, jo būs jātiekas ar angļiem, kurus izdevās pārspēt pasaules kausa pusfinālā, arī pārējās pretinieces nevar nenovērtēt, taču tas neliegs horvātiem grupu turnīrā būt rezultatīviem.

Par pamatu jāņem statistika no iepriekšējiem čempionātiem, kas apliecina vēsturiskās tendences. Horvātijas izlase visos iepriekšējos Eiropas čempionātos kopā grupu turnīrā vidēji guvusi 4,25 vārtus. Jā, pret Angliju viegli nebūs, taču mačos pret Čehiju un Skotiju Horvātijai jāparāda, kura komanda spēlēja pasaules kausa finālā.

Vairāki līderi no pasaules kausa nevilks mugurā Horvātijas kreklu, taču ierindā ir tādi vīri kā Luka Modričs, Ivans Perišičs un Andrejs Kramaričs, līdz ar to uzbrukumam jābūt līmenī. Bukmeikeri izlikuši līniju ar 3,5 vārtiem grupu turnīrā, tāpēc saku, ka horvāti gūs vairāk par 3,5 vārtiem grupu turnīrā.

Prognoze: Horvātijai vairāk par 3,5 vārtiem grupu turnīrā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.72
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29