5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: hokeja lielvalstu tikšanās ceturtdaļfinālā

Rīga, 20:15 @ 03.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pasaules čempionātā hokejā esam nonākuši līdz ceturtdaļfināla cīņām. Ceturtdienas vakarā savā starpā uzvarētāju noskaidros Krievijas un Kanādas hokeja izlases jeb savā starpā tiksies divas hokeja lielvalstis.

Krievija spēlēja pārliecinoši grupu turnīrā, vienīgo neveiksmi piedzīvojot pret Slovākijas izlasi. Ļoti interesants krieviem ir uzbrukums, uz pārējo komandu fona izskatoties pārliecinoši, ko apliecina 28 gūtie vārti līdz šim. Nevar nepieminēt arī iespaidīgo vārtsarga līniju, turklāt ir jautājums, vai Sergejs Bobrovskis stāsies Krievijas vārtos.

Kanādas izlases sākums čempionātā bija smagnējs, bet uz otro grupa turnīra pusi sniegums mazliet uzlabojās. Vai ar tādu spēli pietiks mačam pret Krieviju? Domāju, ka nē, jo prognozēju, ka Krievija izcīnīs uzvaru ar vismaz divu vārtu pārsvaru (handikaps -1,5).

Prognoze neprecīza: Kanādas uzvara papildlaikā 2:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Krievijas handikaps -1,5
KategorijaHokejs
Koeficients2.23
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Jānis CelmiņšSportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu