Maiami, 2:30 @ 28.05.2021

Prognoze neprecīza!

NBA izslēgšanas spēles turpinās, un trešo maču Austrumu konferences pirmajā kārtā aizvadīs Maiami “Heat” un Milvoki “Bucks”. Pēc pirmajām divām spēlēm vadībā ar 2-0 atrodas “Bucks”, līdz ar to Maiami šī spēle ir obligāti jāuzvar, lai nenonāktu ļoti nepatīkamā situācijā.

“Bucks” ir izteikta mājas komanda un pirms gada burbulī zaudēja, jo nespēlēja savā laukumā. “Heat” labi spēlē gan mājās, gan izbraukumā, taču Maiami savā laukumā demonstrē īpaši labu sniegumu. Sastāvs “Heat” ir labi sakomplektēts, rezervistu soliņš izslēgšanas spēlēm ir izcils un domāju, ka komanda būs ļoti dusmīga pēc pirmajiem diviem zaudējumiem.

Trešā spēle Maiami ir jāuzvar, lai izrādītu pretestību sērijā. Vēlreiz atgādināšu, ka “Bucks” grūtības sagādā spēles izbraukumā, tāpēc “Heat” ir jāizmanto situācija, jāuzvar spēle, kas kalpos arī kā stimuls nākamajā mačā.

Prognoze neprecīza: “Bucks” uzvara 113:84

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Prognoze: "Heat" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.02
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Par ekspertu

Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.

Eksperta statistika
Likmes
15
Precīzas
5
Zaudētas
10
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
43
Precīzas
15
Zaudētas
28
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT