Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Heat” trešā spēle ir jāņem

Maiami, 2:30 @ 28.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

NBA izslēgšanas spēles turpinās, un trešo maču Austrumu konferences pirmajā kārtā aizvadīs Maiami “Heat” un Milvoki “Bucks”. Pēc pirmajām divām spēlēm vadībā ar 2-0 atrodas “Bucks”, līdz ar to Maiami šī spēle ir obligāti jāuzvar, lai nenonāktu ļoti nepatīkamā situācijā.

“Bucks” ir izteikta mājas komanda un pirms gada burbulī zaudēja, jo nespēlēja savā laukumā. “Heat” labi spēlē gan mājās, gan izbraukumā, taču Maiami savā laukumā demonstrē īpaši labu sniegumu. Sastāvs “Heat” ir labi sakomplektēts, rezervistu soliņš izslēgšanas spēlēm ir izcils un domāju, ka komanda būs ļoti dusmīga pēc pirmajiem diviem zaudējumiem.

Trešā spēle Maiami ir jāuzvar, lai izrādītu pretestību sērijā. Vēlreiz atgādināšu, ka “Bucks” grūtības sagādā spēles izbraukumā, tāpēc “Heat” ir jāizmanto situācija, jāuzvar spēle, kas kalpos arī kā stimuls nākamajā mačā.

Prognoze neprecīza: “Bucks” uzvara 113:84

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Heat" uzvara
KategorijaBasketbols
Koeficients2.02
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31