40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Gruzijai visu vai neko spēle

Tbilisi, 20:00 @ 07.09.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Eurobasket 2022 grupu turnīrā pirms noslēdzošās kārtas A grupā ir izveidojusi kārtīgu kokteili, kur vēl arvien no grupas var ārā izkļūt četras komandas, kamēr vietu astotdaļfinālā ir nopelnījušas Spānija un Turcija.

Mana uzmanība spēlei starp mājinieci Gruzijas izlasi un Melnkalnes izlasi, abas komandas kopumā turnīru aizvadījušas nestabili, sevišķi to var teikt par Gruzijas izlasi, kas negaidīti zaudēja Bulgārijas izlasei vakar ar 12 punktu deficītu, te gan jāmin fakts, ka Bulgārija trīspunktu metienus realizēja ar vairāk kā 50% precizitāti. Gruzijas izlasei vakar atkal palīdzēt varēja Goga Bitadze, kurš būs ļoti noderīgs arī šodienas spēlē pret Melnkalnes centra pozīcijas spēlētājiem. Gruzijas izlasei šis ir visu vai neko mačs pie tam savu skatītāju priekšā. Gruzijas izlasei situācija nav vienkārša, proti, lai kvalificētos astotdaļfinālam ir jāuzvar pašiem un jācer, ka dienas agrajā spēlē Beļģija uzvarēs Bulgāriju, kas ir visai reāls scenārijs, kamēr Melnkalnes izlasei situācija ir pateicīgāka, arī zaudējums pie situācijas, ja arī Beļģija zaudēs, ļaus izkļūt ārā no grupas.

Mana prognoze šajā spēlē, ka Gruzijas izlase atstās visu, kas tiem ir palicis spēkos, lai pagarinātu savu turnīru, sevišķi pie situācijas, ja dienas pirmajā spēlē Beļģija izdarīs savu darbu jeb uzvarēs Bulgāriju. Komandā ir pietiekami labi un meistarīgi spēlētāji kā NBA pārstāvoši Bitadze, Mamuekelašvillī, Eirokausos spēlējošie Makfeidens un Šermadini. Spēle, kurā ļoti noteicošs būs arī mājas sienu faktors. Mana prognoze: handikaps -1.5 Gruzija.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Gruzija -1.5 handikaps
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients3.10
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73